قیمت درب اتوماتیک آسیایی

قیمت درب اتوماتیک آسیایی

در اتوماتیک تایوانی با حضوری چند ساله در بازار ایران نشان داده است که این کشور در زمینه در اتوماتیک شیشه ای دارای پیشرفت بسیار زیادی شده است و حتی میتواند در سال های آینده به کیفیت در های اتوماتیک اروپایی نیز برسد.

این کشور همچنین در زمینه آسانسور و پله برقی نیز دارای برند های با هویت و کیفیت بالایی است.

در اتوماتیک تایوانی می تواند در هوای با رطوبت بالا مانند کیش و سایر نقاط کشور عزیزمان به راحتی نصب و راه اندازی شود زیرا بعضی از برند های اروپایی نیز در این هوا به راحتی نمی توانند راه اندازی شده و در بعضی از اوغات دچار مشکل می شوند.

در اتوماتیک چینی نیز حضور خوبی در بازار ایران داشته اما برند های زیادی از این در های اتوماتیک شیشه ای دیگر در بازار ایران به کار خود ادامه ندادند ولی برند های مطرحی از این در های اتوماتیک هنوز با قدرت به کار خود در بازار ادامه می دهند.

قیمت در های اتوماتیک شیشه ای در بازار ایران حتی با کیفیت بالایی که این برند ها دارا هستند بسیار رقابتی بوده و حتی می توان گفت بهترین گزینه برای مشتریانی می باشد که به غیر از نام کشور سازنده و برند فقط به دنیال کیفیت و قیمت مناسب هستند.

خوشبختانه در بازار ایران به علت وجود مهندسان و خریداران فهیم بیشتر برند های در اتوماتیک شیشه ای دارای کیفیت بالایی هستند.

طریقه محاسبه قیمت در اتوماتیک شیشه ای آسیایی به شکل ذیل می باشد.

طریقه محاسبه قیمت های در اتوماتیک شیشه ای آلمانی و سوئیسی به شکل ذیل می باشد.

اپراتور در اتوماتیک آسیایی :   از 28/000/000  ریال

فریم آلمینیومی با رنگ الکترواستاتیک پادر کوتینگ : قیمت لت تکی 2/000/000  ریال

شیشه سکوریت 10 میل درجه یک : متری 550/000  ریال

نصب : 3/000/000  ریال و در صورت داشتن کتیبه 500/000 ریال به قیمت نصب افزوده می شود.

قیمت حمل تا پروژه در اتوماتیک بر عهده شرکت پرنیان در می باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.